Timberlake lanson shou në MTV

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Timberlake lanson shou në MTV
Justin Timberlake ka lansuar një shou në MTV, të titulluar “The Phone”, dhe do të jetë një emision i çmendur.

“Ne i marrim katër njerëz dhe i vendosim ata në ndeshjen e ferrit, në parim. I bëjmë ata të jenë karaktere në një film aksion. Vazhdimisht gjuajmë topa nga këndi”, ka thënë Timberlake, i cili është producent i serisë.

“The Phone”, që është bazuar në një program të ngjashëm nga televizioni Holandez, i cili paraqet garuesit duke marrë sfida përmes telefonave celular, me qëllim për të kompletuar misionet e rrezikshme që do t’i dërgojë ata tek çmimi prej 50 mijë dollarëve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi