Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje
Nje miliarder e ka paguar me 1 milion paund kengetaren Leona Lewis, qe ajo te performoje ne festen e ditelindjes se vajzes se tij. Britanikja 23-vjecare kendoi shtate kenge perballe 200 pjesemarresve ne festen e 21-vjetorit te vajzes.

Ajo i kendoi se bijes se themeluesit te Phones4U, John Caudwell’s Libby, refrenin “Happy Birthday” dhe kendoi me te ne duet “Bleeding Love”. Leona nderpreu pushimet per te qene e pranishme ne festen ne Eccleshall.

Edhe pse ishte vendosur qe kengetarja te mos shfaqej ne koncert live deri vitin tjeter, pasi do te punonte per regjistrimin e albumit te saj te dyte, Lewis pranoi ftesen e miliarderit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi