Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

Kush është lojtar më i mirë?

Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_lcap0%Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_lcap0%Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_lcap0%Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_lcap0%Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_lcap100%Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë I_vote_rcap 100% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 1
 
 
Poll closed
28062009

Mesazh 

Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë Empty Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë




Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë F.0628182007634_m



Ish-sulmuesi i Arsenalit, Fredie Ljungberg, ka frikë nga e ardhmja e Arsenalit dhe mendon se klubi duhet të harxhojë më shumë para për përforcime.

Ljungberg dy herë e fitoi Ligën Premier me Arsenalin dhe tri herë e ngriti trofeun e Kupës FA, duke kaluar plot nëntë vite nën drejtimin e Wenger.

Suedezi thotë se ai është i dëshpëruar kur i sheh rezultatet e Arsenalit në disa sezonet e fundit.

“Kam ndjenjën se situata financiare në klub është ca e shtrënguar, dhe cili është qëndrimi i klubit? Askush nuk del publikisht të thotë se pse nuk harxhohen para. Të gjithë e bëjnë këtë pyetje. Jam i dëshpëruar kur i shoh rezultatet në disa vitet e fundit”, ka thënë suedezi.
arti
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 32
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: reddit
- Similar topics

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi