Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani


Mbrojtësi i Milanit, Gianluca Zambrotta, shpreson që bashkëlojtari i tij Andrea Pirlo të mos largohet nga San Siro gjatë këtij afati kalimtar.
“Kanë ndodhur shumë gjëra të reja dhe është ‘turp’ që Maldini u pensionua, Kaka u largua dhe po ashtu edhe trajneri shkoi”.

“Si do që të jetë është një cikël i ri dhe ne dëshirojmë të jemi të suksesshëm me trajnerin tonë të ri, dhe objektivi kryesor është që të jemi më të mirë se sezonin e kaluar”.

“Shpresoj që Pirlo të mos largohet nga Milani. Dëshiroj që ai të qëndrojë sepse është lojtari kyç i skuadrës”, ka thënë Zambrotta për “Sky Sport Italia”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi