Walcott lëndohet sërish

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Walcott lëndohet sërishAnësori i Arsenalit, Theo Walcott, sërish ka pësuar lëndim të gjurit në stërvitje, që do të mund ta mbajë atë jashtë fushe edhe për disa ndeshje.

“Lajmi i keq për ne dhe kombëtaren e Anglisë është se Walcott është lënduar në stërvitje. Ai do të bëjë një skanim të gjurit dhe jemi ca të befasuar dhe të shqetësuar, pasi ai sapo u rikthye në një formë të mirë”, ka thënë Wenger.

“Kjo është një lajm i keq. Ai me siguri do të jetë jashtë ekipi për ndeshjen ndaj Newcastle dhe nuk do të jetë në ekipin kombëtar”, ka shtuar trajneri francez.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi