“Silva e Vila të dëmtuar, por luajnë për Spanjën”

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

“Silva e Vila të dëmtuar, por luajnë për Spanjën”
Trajneri i Valencias, Unai Emeri, ka bërë publik një fakt që tregon përçarje brenda skuadrës së tij, e sidomos motivin se pse skuadra nuk po arrin të tregojë një formë të mirë. Dy lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës, David Vila e David Silva, nuk do luajnë në fundjavë, pasi kanë deklaruar se janë të dëmtuar. Gjithsesi, ata janë shprehur të gatshëm për të luajtur me Spanjën në mesjavë. “Nëse Vila dhe Silva nuk luajnë këtë fundjavë, do tregojnë qartë mungesë karakteri dhe se nuk e duan fanellën që mbajnë veshur. Më vjen keq që po ndodh kështu”, u shpreh kreu i pankinës së Valencias, Emeri, i cili ka kritikuar qartë veprimin e dy lojtarëve të tij.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi