Anderson e mbushur në borxhe

Shko poshtë

25092009

Mesazh 

Anderson e mbushur në borxhe

Ylli i Hollywoodit, Pamela Anderson, është duke u përballur me falimentim, për shkak të një vargu borxhesh të papaguara, bëjnë të ditur mediat amerikane.

Ylli i serisë “Baywatch” është duke u ndjekur nga një kompani ndërtimore, të cilët kanë kompletuar ndërtimin e shtëpisë së saj në Malibu, Kaliforni, në vitin 2008.

Bruder Construction ka dërguar një dokument për bllokimin e shumës në vlerën e 674 mijë dollarëve kundër yllit për çmimet përfshirë punën, materialet dhe pagesat e nën-kontraktorëve, shkruan revista Star.

Në anën tjetër edhe qeveria e SHBA-ve thuhet se kërkon një shumë prej 252 mijë dollarëve për shkak të tatimeve të papaguara të Anderson.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi