Cesar do ta vazhdojë kontratën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Cesar do ta vazhdojë kontratën


Drejtori teknik i Interit, Marco Branca, thotë se portierit zikaltër Julio Cesar së shpejti do t’i ofrohet kontratë e re nga Nerazzurët.

Të martën, gruaja e portierit Susana Werner, kishte shkruar në faqen zyrtare të Interit, se Cesar kishte marrë një ofertë të rëndësishme nga një klub i madh, i cili ia dinte vlerën më shumë se zikaltrit.

“Tashmë jemi duke punuar për të gjetur një zgjidhje. Kontrata e tij do të vazhdohet. Nuk kemi asnjë problem dhe bisedimet po shkojnë në mënyrë të qetë”, ka thënë Branca për “La Gazzetta dello Sport”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi