“Happy Days” dhe “Star Trek” ne versionin pornografik

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

“Happy Days” dhe “Star Trek” ne versionin pornografik

Fansat
e filmave kult, “Happy Days” e “Star Trek” do kene mundesi te rikthehen
pas ne kohe per t’i ripare edhe nje here keto filma, por ne versionin
pornografik.

Shtepia
diskografike e specializuar ne pornografi, Hustler ka ideuar dy filmat
e titulluar "This Ain't Happy Days XXX", trajleri i te cilit eshte ne
qarkullim dhe versionin hard te “Star Trek”. Ron Howard qe do
interpretoje ne rolin e Ritchie tek "Happy Days" nuk ka preferuar te
jape asnje koment gjate intervistes per faqen Tmz. Nderkohe, ne
rolet e Richie Cunningham dhe Fonzie jane aktoret Alan Stafford e Tommy
Gunn. Per sa i perket “Star Trek”, Evan Stone, do jete Kapiteni Kirk,
ndersa Tony DeSergio ne rolin e Spock.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi