Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan
“Një djalë 3-vjeçar ndezi cigaren e parë dhe piu para së ëmës”, thotë gjykata amerikane. Ai është filmuar në telefonin celular nga shoqja e mamasë, Kelly Marie Pocock. Ajo ia ka dërguar punonjësve të shërbimit social videon, të cilët e kanë paditur në gjykatë. Një mikja e saj e kishte vënë re si pinte duhan dhe i tha së ëmës se i dukej sikur pinte prej vitesh. Prokurorja, Jonathan Rees thotë: “Video tregon djalin të vërë një cigare në gojë, ta ndezë me çakmak dhe ta thithë”, thotë ajo. “Dukej sikur djali ishte profesionist dhe nënës së tij, që i qëndronte pranë, nuk i bën përshtypje kjo gjë.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi