Presidenti qeveris me kenge, nxjerr albumin e trete

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Presidenti qeveris me kenge, nxjerr albumin e trete




Imagjinoni politikanët tanë në televizor të këndojnë për dashurinë dhe unitetin! Këtë s’e kanë menduar as ata me imagjinatë të madhe. Por presidenti indonezian, përveç qeverisjes së vendit, regjistron edhe albume muzikore. Ai sapo ka nxjerrë albumin e tretë. Susilo Bambang Yudhoyono sapo ka nxjerrë në treg albumin e tretë mbi dashurinë dhe unitetin dhe fton kombin t’i përkushtohet ndërtimit të vendit për një të ardhme më të mirë. duket qartë së presidenti Susilo e do shumë popullin e tij dhe sigurisht nuk i mjafton të drejtojmë shtetin, por ka nevojë edhe t’u këndojë banorëve.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi