Piloti lajmerues

Shko poshtë

Piloti lajmerues

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 11:55 am

Gjatë fluturimit, ndizet avioni.
Piloti, me parashutë në shpinë e hap derën dhe
u thotë udhëtarëve të trishtuar.
-Avioni ka marrë flakë, po mos u brengosni!!!
Po shkoj t’i lajmëroj zjarrëfikësit.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi