Klum: Foshnja e ardhshme do të jetë e fundit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

26042009

Mesazh 

Klum: Foshnja e ardhshme do të jetë e fundit
Supermodelja shtatzënë, Heidi Klum, është zotuar se nuk do të ketë më shumë fëmijë, pasi të lind edhe të katërtin më vonë gjatë këtij viti.

Bukuroshja e pistave dhe burri i saj, këngëtari Seal, zbuluan më herët gjatë këtij muaji se presin edhe një foshnjë, një vajzë e cila do t’u bashkohet fëmijëve të tjerë, Henry, trevjeçar, Johan, dyvjeçar, dhe pesëvjeçares Leni, të cilën Klum e ka nga lidhja e mëhershme.

Por, Klum zotohet se ky do të jetë edhe fëmija i fundit për të, me të cilin do të kompletohet familja.

“Kur shihnim rreth e rrotull në tavolinë, ishte edhe një person që mungonte. Dhe mu për këtë u bë edhe numri katër. Por do të jetë i fundit”, ka thënë Klum.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi