Uefa Champions League 2009 Semi Finals

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

27042009

Mesazh 

Uefa Champions League 2009 Semi Finals
Barcelona - Chelsea
Man. United - Arsenal


avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Uefa Champions League 2009 Semi Finals :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Apr 28, 2009 8:49 pm nga amirArsenali eshte ekipi qe sipas mejr e meriton ta fitoj ligen e kampioneve.Dhe te ju tregoj ekipe tjera se me shume pak investime edhe me nje loje te bukur te lojtareve te rinj mund te arihet deri ne kulmet me te larta te futbollit boteror>>>

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Tue Apr 28, 2009 11:35 pm nga floroS

Shpresoj qe ne Finale te jete Barcelona me nje ekip anglez , sepse nuk do te jet interesant nese perseri do te ndeshen ekipet e premier league ne Finale ( edhe 1 her e vertetuan se ato e kan shpikur footballin edhe ato do te jene ato qe do te din te luajne me mire ) . 😢

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi