Euro 2012, finalja ne Kiev

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Euro 2012, finalja ne Kiev


Ndeshja inauguruese e Euro 2012 do te zhvillohet ne Varshave te Polonise, ndersa finalja ne do te zhvillohet ne Kiev.

Lajmin e dha kryeministri ukrainas, Hryhoriy Nemyria, gjate vizites se tij ne Bruksel gjate nje debati.

Kryeministri konfirmoi se pavaresisht vonesave dhe veshtiresive ekonomike te dy vendeve, turneu do te zhvillohet patjeter.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi