Humoristike!

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:35 pm

aktoret pa pune

dy deputete te parlamentit takuan ne rruge regjisorin e humorit,Bujar kapexhiun.
cfare keni keshtu,se me dukeni te zverdhur?i pyeti ai.jemi me dhimbje koke,se Berisha na ka thene,qe nuk do te na vere me emrin,ne listen shumeemerore te deputeteve.cfare domethene kjo?i pyeti regjisori.kjo domethene, se nuk do te jemi me aktore te politikes!iu pergjigjen ata.Kapexhiu kruajti koken tullace dhe i tha:Ejani te gjithe tek mua,se thone,qe se shpejti do te rihapet estrada ne shkoder!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:35 pm

O kon buri dhe gruja dhe jon hi Nalltobus dhe atina burit ju ka qu dhe i ka thon grus vet hyp qetu mbi mu dhe qohu kaniher toni ajo u hyp dhe tu u qu mos je per Pej mos je per Pej
hahahahahahaha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:35 pm

pyet oficeri ushtarin: nga kush eshte perbere kallashi?? Ushtari i thot: nje cope dru 1 cope hekur te qi ropt te le te vdekur!!:-):-)
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:36 pm

kan qen shqiptaret ne nje maraton ne plazh edhe tash ka qen shqiptari i pari edhe ti vrapu ai duke arrit ne fund aty si shikues eshte nje vajz mirpo e mbulume me gjethe pa bikini edhe shqiptari meniher ndalet edhe shikuesit ja bojn hec ma shpejt se ta kalun ai ja ban jooo da e pres vjeshten. hahahha ( dmth se ne vjesht bien gjethet edhe asaj vajzes i bien gjethet edheeee .... ) hahahahhahahahahahaa
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:36 pm

Kan qen disa atlet te vrapojn ne nje maraton, ne mesin e tyre ka qen edhe nje shqiptar, mirpo ai ka qen i fundit. kurse ne publik kan qen dy shqiptar edhe ata bisedojn edhe thun kush na qenka ki i fundit, njani ja kthen : shqiptari , aaaaa e shof se i paska permbledh ata perpara . ( ju tutkan ) hahahahah
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:37 pm

Njehere ne nje feste disa miq.Njeri nga ato i afrohet nj goce dhe i thote:do te kercesh,dhe ajo i thote po,epo mire pra te ulem une
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

,

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:37 pm

na ishin nje here dy te dehur,dhe keto de dy duke bere muhabet si te dehur qe jane perfundojn te shinat e treni,njeri i thot tjetrit sa te gjata e qenkan keto shkalle spaskan fund dhe tjetri i pergjigjet prit prit se me duket erdhi ashensori....hahahah sa e fort kjo by beri
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:37 pm

nje bur shkon ne pazar kur aty sheh peshk..dhe i thot shitesit cfar jan keto peshk i thot ai.po si gatohen ja ta shkruaj ne nje leter..dhe letren e fut ne xhaket,shkon te shpia len peshkun mbi tavolin dhe iken i thot gruas qe kam bler peshk kur kthehet se gjen me peshkun,thot gruaja e ka ngren macja jo moj grua se nuk din me e gatu se une e kam letren...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:39 pm

mesuesja u thot nxenesve,kur te shkoni ne shtepi pyetni prinderit,ceshte shteti?shkon nje djal ne shtepi dhe e pyet babain,babi ceshte shteti?babai i thot shteti perbehet nga sindikata,etj..vjen koha me flejt,kur ne mes te nates fillon duke qare vellai ivogel.ngrihet vellai i madh kur e she ishte mbytur ne m.t shkon tek gjyshi gjishi sikonte te vrima e celsit,yne brenda te dhoma e babit,ai ishte duke e qi pastrusen shkon te mami ajo gjum.dhe kur cohet ne mengjes i thot babit.tani e kam kuptuar cfar eshte shteti.he ma trego..bisdesmeni ja fut klases puntore,sindikatat vetem apin syte,qeveria flen gjum,po e ardhmja pyet babai ha thot e ardhmja eshte mbytur ne mut...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:39 pm

*LUFTA BOTERORE*
****************

-Me vrau pushka e"GJERMONVE"
tu u shtej tagji ajvonve,
mun ke zemra aj mqelloj un
u shtrojva skisha c'tboj...
Mu me vran ene "ANGLEZET"
tu ja marun pules vezet mun
ke dora ma vu nishonin i
thejn vezet me gjith saonin...
Mu me vran ene "GREKET"
tu i qitun une breket mu ne
mes aj m'qelloj nuk me la
rehat ta boj...
Ehhh une sa kom jekun krit pi ktine un kom vdekun njer
"GJERMONI"e njer"GREKU"dit per dit krejste fisheku...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:39 pm

nje njeri me veture i sheh dy kembesore para vetes, ndalet ti pyes se per ku shkojne ata iton deri tek stacioni, ani pra ecni ne kembe, kembsoret quditen hahhaaa
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:39 pm

ka qen shqipari,amerikani edhe gjermani e kan bo te hysh ne lum edhe te mos lagen fjoket.Hin amerikani ne uj i lagen fjoket,hin gjermani edhe aj i lagen fjoket.
A E DINI PSE SHQIPTARI NUK I LAGI FJOKET ?

Sepse ishte Qellaf
hahahahahhahahha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:40 pm

kan qene shqiptari ,amerikani ,dhe gjermani ata jane shture se cili ka me pshur ma shum kur hi amerikani pshur pak kur hi gjermsni edhe ai qashtu kur hi shqiptari thot kush nuk di nat le te dale jasht.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:40 pm

nje dit elefani dhe lepuri ishinkan ka lahen edh lepuri ishte tu u rrezit elefandi tu u la i thot elefandi lepurit qu bre nkom ai po pritoj qu bre po pritoj qu qu aj qohet pse me qove veq thash mos mi ke vesh brekt
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:40 pm

U kon 1 kuller me noon tvet kan daal me ble harq npazaar. i kshyr doo kpuucaa kulleri.. nana e kulleritt sa kushtojn kto shitsi 45 euro zooj:P me 45 euro une tblej edhe ty po le djali jem se spaska prej kti sen.. e kshtuh qe mos u boni kullera edhe juu .. !!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:40 pm

ishin kan nje her 2 shok edhe i thot shoki shokit a po ma jep qiken tane por i tezak temin ky ja kthen - po more veq qysh i kan kushtet ky i thotauu shum mire veq ka hypin tenelt edhe ky ja jep qiken edhe kut shkojn mas 1 muaji te qika e i kishin pas kushtet katastrof sa mo edhe shpijat t'marune prej lloqit e drrasave edhe i thot ky shokit vet pse more me rrejte po kta kokan per gjyna spaskan as buk me hanger e ti po me thy mire e veq tenelt ky i thot po de se kta ma posht mo skan ku me shku e veq shka te ngjiten qit fore ma ka kallxu FATMIR LIMAJ Ministri i post-telekuminkacionit
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:40 pm

vasa edhe hysa kan pas ra me nje grop edhe sun dalshin edhe i ka than vasa hyses nese nuk dalim edhe qet her qu hecim te shpia haha shum interesant a hehe
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:41 pm

Pse Nuk Han Lopa Paketa
.
.
.
.
Sepse I del Qumshti i paketum..!!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:42 pm

Kan qen 2 pula ene fillojn me bisedu Pula 1 :oj ka sa pare i kijet vojet mi taj ? Pula 2: pi ka 5 dinar tej ? Pula 1: Pi Ka 6 Dinar Pula 2:au ene tej sa budalle ije per 1 dinar don ta shkepish BITHEN (Hahahahahahhahaha)
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:42 pm

ka qen nje grua dhe nje burr ai burri ka qen ne gjermani qe 10 vite kur jon bo 10 vite burr i ardh dhe grua u gzu fort per me ... e burri ja ka jep ni sahat e i ka than shko ne dhom mbylle deren fike rrymen hin ner jargan e kshyr qfar ore me drit kom ble.ahhaha ajo tu mendoft per ...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:42 pm

u kon pasha edhe nastradini edhe pasha kish ni qe nastradini kut shkon rren edhe pasha ka shku e ka thirr nastreadini edhe i ka thon po du me m'rrejt edhe mu nastradini i ka thon nuk i kom aletet [per met rrejt pasha i ka thon ku i ki te shpija ka thon nastradini edhe i ka thon pasha shko merri nastradini o larg poasha i thot merre kalin tim e shkoo nastradini shkon e ske theht më pasha shkon përseri e i thot pse su ktheve moo nas... i thot po ti a dasht met rrejt un trrejta edhe kalin sta pruna huahua
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:43 pm

kishte qene nje herenje burre edhe hyn ky ne ode te burrave edhe fillon me treguar se si kishte kaluar ne gjah edhe ja nis> dola ne gjah edhe e gjujta nje lepur edhe ja cova kembet te nalta ,ne ate moment hyn nje grua edhe e pyet njerin se kur me i ci t cajat edhe kur u kthye ky burri harron se ku mbeti me muhabet dhe i pyet burrat >ku mbeta burra ?ata i thone kembet perpjete e ky i kthehet e si ti hina me c...... ..!!!! hahahahahaha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:43 pm

Kanë qenë dy shokë duke ndenjur bashkë.Duke biseduar njeri e pyet shokun,amanet mar burr qka ki ne qet bark se e ki kaq te madhë?Ai i pergjigjet amanet mar burr kam mut.Ndersa ky ja kthen po shumë e pase hanger bre burrë.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:43 pm

maj mend si sot kur ika ne belgjike me not , dhe e lashe Lilon te vogel ne fshat,,kur u ktheva i ishte bere gjoksi numer shtate
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

Nje bjonde futet nudo ne nje lokal dhe porosit 1 birre kamajeri po shikonte me goje hap vajza e pyet ske pare ndo nje her femer nudo ore kam pare thot ai por po mendoja ku i ke fut leket ...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi