Guardiola kërkon Higuainin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Guardiola kërkon Higuainin

Shtypi spanjoll ka spekuluar se trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, është duke e përcjellë sulmuesin e rivalëve të përbetuar të Real Madridit, Gonzalo Higuain.

Sipas të përditshmes “Marca”, Guardiola dëshiron ta transferojë në Camp Nou sulmuesin e Los Blancos, pasi që trajnerit i pëlqen shumë teknika dhe aftësitë sulmuese të 21-vjeçarit.

Higuain po kalon një formë shumë të mirë te Mbretërit, mirëpo përkundër kësaj e ardhmja e tij ende mbetet e pavendosur deri pas zgjedhjeve presidenciale te Reali.[i][img]
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi