Toni: Jam besnik ndaj Bayern

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Toni: Jam besnik ndaj Bayern

Luca Toni ne nje interviste per te perditshmen gjermane ‘Bild’ eshte shprehur se e ardhmja e tij eshte vetem tek Bayern Munchen.

“Une do t’i mbetem besnik Bayern, ketu ndjehem shume mire. Skuadra gjithcka qe me duhet ne kete moment, shanse shume te mira per te fituar Champions League dhe perpektive te mire per kampionatin e ardhshem te Bundesliges”- citohet Toni nga gazeta gjermane ‘Bild’.

Deklarata e Luca Toni ka ardhur pas zerave me te fundit per nje largim te tij nga bavarezet.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi