Espozito afër Romës, Andreoli te Leçe

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Espozito afër Romës, Andreoli te Leçe
ndrea Espozito mund të veshë fanellën e Romës. Një marrëveshje që mund të arrihet në javët e ardhshme, nga sa ka bërë të ditur shtypi italian, me kalimin në këmbim tek Leçe të Marko Andreolit, mbrojtësi i Under-21 në pronësi të Romës, që pëlqehet edhe nga Kaljari. Klubi kuqeblu, gjithashtu, po interesohet edhe për Siboniso Gaksa, mbrojtësi i Afrikës së Jugut, që ka rënë në sy për lojën e tij në Kupën e Konfederatave. Mbrojtësi i krahut, 25 vjeç, i cili luan për skuadrën e Mamelodi Sunadouns, duket se ka tërhequr vëmendjen edhe të disa klubeve të tjera të Serisë A si Lacio dhe Udineze.
avatar
bujo
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 63
Registration date : 20/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi