Sneijder përsërit: Dua të qëndroj në Real

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Sneijder përsërit: Dua të qëndroj në Real


Mesfushori holandez i Real Madridit, Wesley Sneijder, thotë se ai dëshiron të mbetet në Santiago Bernabeu edhe në sezonin e ardhshëm.
Real Madridi tashmë ka transferuar disa emra të mëdhenj si Kaka, Ronaldo e Benzema, ndërsa klubi spanjoll vazhdon të kërkojë edhe David Silvan, Frank Ribery dhe Xabi Alonson, dhe konkurrenca në mesfushë do të jetë e ashpër.

“Sigurisht se do të doja të qëndroj dhe shpresoj se trajneri i ri (Manuel Pellegrini) do të më japë rast. Ka shumë spekulime, por të jem i sinqertë, deri tash asgjë nuk është vendosur”, ka thënë Sneijder.

“Në ditë shoh se mediumet shkruajnë se do të kaloj në Itali, ndërsa ditën tjetër më paraqiten miq dhe më thonë nëse është e vërtetë se do të luaj në Gjermani”, ka shtuar holandezi, kontrata e të cilit me klubin mbretëror skadon në vitin 2013.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Sneijder përsërit: Dua të qëndroj në Real :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Jul 02, 2009 12:49 pm nga amir

Rrii Riii do te na duhesh per kupen e mbretit Very Happy Very Happy >>>Se ket vit duhet me i fitu gjitha trofet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy<<<<<<Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi