Ramos: Barcelona është ekip, Reali ende jo

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Ramos: Barcelona është ekip, Reali ende jo


Ish-trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, beson se pavarësisht harxhimeve të mëdha të klubit mbretëror, Barcelona vazhdon të jetë një ekip më i mirë.
Klubi nga kryeqyteti spanjoll ka harxhuar po thuajse çerek miliardi euro deri tash, derisa katalanasit ende nuk kanë nënshkruar me asnjë lojtar këtë verë.

“Në nivel individual dhe duke shikuar lojtarët, Reali është më kualitativ, por Barcelona ka epërsinë e të qenit ekip, dhe Real Madridi ende nuk është. Së pari duhet të shihet se çfarë do të ndodhë. Për momentin është koha t’i vendosim në përzierës dhe të shohim nëse kokteji është i mirë”, ka thënë Ramos.

Ish-trajneri i Sevillas dhe Tottenhamit, po ashtu ka thënë se ai është i befasuar me largimin e tij të shpejtë nga Real Madridi.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi