Hiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Hiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'

Trajneri i Chelseat, Guus Hiddink, thotë se Blutë ende nuk janë
kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pavarësisht fitores
prej 3-1 kundër Liverpoolit në Anfield.
“Shumica e njerëzve
thonë se nëse e fiton ndeshjen si mysafir në Ligën e Kampionëve, ashtu
si bëmë ne, atëherë nuk do të keni shqetësime për ndeshjen e kthimit.
Por unë nuk mendoj ashtu”.

“Liverpooli është një skuadër shumë e mirë, e cila luan futboll të
bukur dhe ne jemi shumë të vetëdijshëm për këtë gjë, prandaj jemi
përgatitur me seriozitetin më të madh. Ne do të luajmë për fitore edhe
në këtë ndeshje”, është cituar holandezi nga “The Sun”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi