Interesim i madh për ceremoninë komemorative të Jackson

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Interesim i madh për ceremoninë komemorative të Jackson

Në faqen e internetit të rezervuar për sigurimin e biletave për ceremoninë komemorative të Michael Jacksonit është vërejtur një numër shumë i madh vizitash, njoftojnë organizuesit e ceremonisë.

Në minutat e para të lasnimit të faqes janë regjistruar 120.000 vizita në sekondë në sajtin e qendrës ‘Staples’, për të siguruar biletat për pjesëmarrje në ceremoninë e të martës.

Më shumë se 500 milionë vizitore e kanë vizituar faqen që në ditën e parë gjë që i kishte detyruar mbajtësit e faqes të sigurojnë edhe një server shtesë sepse nuk kishin mundur të mbanin numrin e vizitorëve.

Ceremonia për jetën e Mbretit të muzikës pop do të mbahet në Qendrën Staples dhe në Nokia Theatre të Los Angelesit më 7 korrik.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Interesim i madh për ceremoninë komemorative të Jackson :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat Jul 04, 2009 10:57 pm nga floroS

Kuptohet qe interesimi duhet te jete i madh , sepse behet fjale per nje njeri te madh .

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi