Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme Empty Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme




Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme F.0705165635537_m
Aktorja e filmit “Transformers: Revenge of the Fallen”, Megan Fox, nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme dhe zotohet se do t’i realizojë të gjitha skenat e vështira në film.

Bukuroshja kishte befasuar bosët e filmit të fundit “Transformers” se sa e fuqishme ishte, duke realizuar pjesën më të madhe të skenave tronditëse.

“Preferoj të realizoj sa më shumë skena të vështira që mundem. Bëj aq shumë sa sigurimi më lejon të bëj. Në ‘Transformers’ kam bërë rreth 40% të tyre, por në filmin e ardhshëm do t’i bëj të gjitha”, ka thënë Fox.

“Njerëzit vazhdimisht janë të befasuar me goditjet të cilat i duroj. Kjo është sepse kur një herë e keni realizuar filmin ‘Transformers’, ndjeheni se mund të bëni gjithçka. Është lehtë pasi ta kalosh atë”, ka shtuar aktorja seksi.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: reddit

Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme :: Komentet

floroS

Mesazh Tue Jul 07, 2009 12:17 pm nga floroS

Laughing nga te kete frike , kur xhiron kjo 1oo persona i sillen perrreth qe mos vritet.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi