Lohan ka frikë nga papunësia

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Lohan ka frikë nga papunësiaAktorja Lindsay Lohan jeton me frikën e papunësisë, pasi që kohëve të fundit ka fituar shumë pak role, ndërsa faturat për të paguar janë gjithnjë e më të mëdha.

Ylli i filmit “Mean Girls”, që nga viti 2007 ka arritur të realizojë vetëm një film (“Labor Pains”), ndërsa është në përgatitje e sipër për të filluar xhirimet e vetëm një filmi tjetër (“Dare To Love Me”) që do të ndodhë pas disa muajsh.

Së fundi ajo e humbi edhe një rol kryesor në filmin e adaptuar të regjisorit Tim Burton, “Alice in Wonderland”, dhe tani ka frikë se nuk do të mbetet pa punë dhe nuk do të mund t’i paguajë faturat.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi