Palermo dhe Genoa shkëmbejnë portierët

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Palermo dhe Genoa shkëmbejnë portierët
Palermo dhe Genoa kanë kompletuar zyrtarisht shkëmbimin e portierëve, Marco Amelia dhe Rubinho.

Në faqen zyrtare të klubit sicilian shkruan se dy skuadrat kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin ‘kokë për kokë’ të portierëve, të cilët kanë lëvizur në kahe të kundërta.

Të dy portierët kanë shfaqur formë të mirë në sezonin e kaluar, ndërkohë që Amelia ishte shprehur më herët pro largimit nga Palermo, kështu që kjo marrëveshje u ka shkuar për shtat të dyja skuadrave.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi