Justin Timberlake, film per “Facebook”-un

Shko poshtë

23092009

Mesazh 

Justin Timberlake, film per “Facebook”-un

Justin Timberlake do te marre pjese ne nje film qe flet per famen qe ka marre rrjeti social “Facebook”.

Kengetari i cili se fundmi i eshte perkushtuar aktrimit, do te luaje rolin e Sean Parker, i cili u be presidenti i “Founders Fund of Facebook”.

Filmi do te fokusohet ne suksesin e menjehershem qe pati faqja e njohur e internetit dhe se si ajo u krijua ne Universitetin e Harvardit ne 2004-en.

Karakteri kryesor, themeluesi i Facebook-ut, Mark Zuckerberg, do te luhet nga Jesse Eisenberg.

Justin duket se e ka marre aktrimin shume seriozisht teksa u nderua kete jave me cmimin “Emmy” per shfaqjen e tij ne “Saturday Night Live”.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi