Inter, Mourinho “qep” gojen

Shko poshtë

26092009

Mesazh 

Inter, Mourinho “qep” gojen

Jose Mourinho ka zgjedhur heshtjen per te kaluar periudhen e veshtire pas kritikave per barazimin me Barcelonen dhe kartonin e kuq te marre kunder Kaljarit.

Tekniku portugez, ndyshe nga heret e tjera ka vendosur te mos e ngreje zerin, duke lene ne vendin e tij pergjegjesin e shoqerise, Branca dhe disa prej lojtareve. Mou nuk ka komentuar as ndeshjen me Kaljarin dhe as ate me Napolin, por nje gje te tille e kane bere Cambiasso e Lucio.

Ndeshja e radhes me Sampdorian rikthen “Special One” ne pankine pas takimit delikat me Napolin ku ai e pa perballjen nga shkallet e stadiumit. E gjithe kjo situate eshte pak e cuditshme pasi Jose ben pjese ne ate kategori trajneresh qe nuk lene rast pa folur, madje shpesh here edhe me thumba…

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi