Kaka: Me largoi Berlusconi

Shko poshtë

30092009

Mesazh 

Kaka: Me largoi Berlusconi

Heret a vone e verteta del ne shesh dhe Kaka ka dashur ta mbaje te paster imazhin e tij duke hequr pergjegjesite ne rast se mund te quhet “tradhetar” per largimin nga Milani.

Fantazisti brazilian ka riktheksuar se largimi nga Milanello nuk ishte nje deshire e tij por e presidentit Berlusconi per te shendoshur bilancin e shoqerise. “Kam lene gjithmone shoqerine per te vendosur. Nuk eshte faji im nese shkova tek Real Madrid”, thekson braziliani qe nuk harron tifozet e ish skuadres se tij.

“Momenti me i bukur ka qene kur u riktheva ne Milanello dhe gjithe tifozet therrisnin emrin tim ne kor. Kjo do te thote se e kane kuptuar arsyen e largimit”, shprehet Kaka. Ne vijim, ai shton se i mungojne shume ish shoket e skuadres, miqte dhe shume persona te tjere.


“Ndodnjehere me mungojne edhe ndeshjet me Milanin por ketu ndihem mire. Motivimi me i madh per mua eshte te zbres ne fushe dhe te luaj. Ketu tek Reali arrij ta bej pasi luaj ne nje skuader te madhe qe kerkon gjithmone te fitoje”, thekson sulmuesi.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Kaka: Me largoi Berlusconi :: Komentet

avatar

Mesazh prej Wed Sep 30, 2009 5:16 pm nga amir

Sa I NGjan dresi i REALIT ... Very Happy

Riki KaKA nr 1

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Tue Oct 06, 2009 9:47 pm nga donbeco

Hhhhhh mer mer amen t'shohim me barcelonen cdo bone......rezultati i vjetshem SIGURT hehe Very Happy

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi