Portsmouth ia ofron Grant postin e menaxherit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Portsmouth ia ofron Grant postin e menaxherit


Ish-trajnerit të Chelseat, Avram Grant, i është ofruar detyra e menaxherit të Portsmouth, shkruajnë mediat angleze.

Sipas Daily Mail, Grant po e mban Portsmouth në pritje pasi klubi është në kërkim të një pasuesi për trajnerin e shkarkuar Paul Hart.

Grant, i cili u gjend në Munich mbrëmë për të përcjellë takimin e Ligës së Kampionëve në mes të Bayernit dhe Maccabi Haifa, thuhet se nuk e ka me nguti të ndryshojë rolin e tij nga ai i drejtorit të futbollit, të cilin pozitë e ka tash, në atë të menaxherit.

Bisedat formale do të fillojnë me rikthimin e Grant nga Munich.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi