Si ta gjeni kengen me google?

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Si ta gjeni kengen me google?
Shpeshhere ndodhen qe ndonje kenge, qe ia dini titullin, por nuk dini se si ta ruani dhe ta keni ne hard diskun e PC tuaj.Per download per muzike keni shume programe , por per kete qellim mund ta shfrytezoni edhe google.Ne fushen per search duhet ta shkruani kodin e meposhtem

-inurl:(htm|html|php) intitle:”index of” +”last modified” +”parent directory” +description +size +(wma|mp3) “<emri i kengetarit/kenga>”

Vetem duhet ta shkruani emrin e kengetarit ose grupit ose emrin e kenges!
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi