Lohan gjuan fotografët me ve

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Lohan gjuan fotografët me ve
<tr></tr>


Lindsay Lohan//
<table style="border-style: solid; border-color: rgb(225, 178, 36) rgb(218, 218, 218) rgb(218, 218, 218); border-width: 2px 1px 1px;" bgcolor="#fffbf0" border="0" cellpadding="10" cellspacing="0" width="230"> <tr> <td align="left" valign="top">
</td>
</tr>
</table>

Lindsay Lohan vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, kësaj here duke i gjuajtur paparacit me ve të kuzhinës.Aktorja,
e cila sapo është ndarë nga e dashura e saj Samantha Ronson, ishte
munduar të shmangë fotografët, të cilin e kishin ndjekur atë gjatë një
nate klubingu në Hollywood, dhe në pamundësi ta bëjë këtë, ka
përfunduar mbrëmjen duke i sulmuar ata.

22-vjeçarja dhe mikeshat e saj kishin gjuajtur vezë në fotografët, që
ishin mbledhur jashtë shtëpisë së saj, në orët e hershme të mëngjesit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi