Britney Spears me defekte në fotot e ‘pa prekura’!

Shko poshtë

15042010

Mesazh 

Britney Spears me defekte në fotot e ‘pa prekura’!


Britney Spears ka zbuluar ‘defektet’ në trupin e saj kur lansoi një përmbledhje të fotove të pa prekura nga mjeshtrit e fotografisë.

Këngëtarja është parë duke pozuar me bikini ngjyrë rozë për shtëpinë amerikane të modës, Candies, ku janë vërejtur dallime në dy prej këtyre fotografive.

Fotografitë e shfaqin Britneyn me celulite në vithet e saja, me disa defekte në lëkurë dhe me lëkurë të thatë në këmbë, e që natyrisht nuk u mbuluan nga mjeshtrit e fotografisë, siç është bërë më parë.

Këto publikime vijnë pak kohë pasi revista amerikane e Marie Claire ka publikuar një foto të Jessica Simpson të paprekur nga mjeshtrit e fotografisë.

avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi