Angazhon fqinjin steril për t’ia lënë gruan shtatzënë

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Angazhon fqinjin steril për t’ia lënë gruan shtatzënë
Angazhon fqinjin steril për t’ia lënë gruan shtatzënë
Gjermani steril ka angazhuar fqinjin për t’ia barrësuar gruan e tij. Pas 72 tentimesh, e ka kuptuar se edhe ai ishte steril, ndërsa me gruan e tij ai veçmë kishte dy fëmijë...

Gjykatësi gjerman nga qyteti i Stuttgartit aktualisht është duke tentuar të marrë një vendim për rastin në të cilin një mashkull e ka angazhuar fqinjin për t’ia barrësuar gruan e tij.

Burri 29-vjeçar Demetrius Soupolos dhe gruaja e tij, ish mis me emrin Traut, kanë tentuar të bëhen me fëmijë. Megjithatë, mjekët u kanë thënë se Demetrius është steril prandaj çifti martesor ka filluar të shikojë forma tjera të barrësimit. Ata kishin vendosur të angazhojnë fqinjin 34-vjeçar me emrin Frank Maus që të barrësojë Trauten.

I martuari Maus, i cili ka dy fëmijë, kishte pranuar ta bënte këtë “punë” për 2.000 euro. Gjatë gjashtë muajve në vijim, tri herë në javë, gjithsejtë 72 herë, Maus ka kryer punën e tij. Gruas, e cila po i binte në qafë, i ka thënë se këtë “po e bënte vetëm për hir të parave”.

Pas gjashtë muajsh të pasuksesshëm, Soupolos ka insistuar që Maus të shkonte në kontroll. Mjeku ka zbuluar se Maus ishte gjithashtu steril. Gruaja e tij ka qenë e shtyrë të pranojë se fëmijët nuk ishin të tij.

Soupolos me anë të gjykatës është duke tentuar t’i kthej paratë, derisa argumenti i Maus është se ai nuk ka garantuar barrësimin, por se do bëj çdo gjë brenda mundësive të tij.
Postuar: 14:38 / 22 Prill '09 | RSS

Një muaj ha në McDonald’s dhe dobësohet për shtatë kilogramë
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi