Jackson vuan nga kanceri i lëkurës?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16052009

Mesazh 

Jackson vuan nga kanceri i lëkurës?
Michael Jackson është duke bërë luftë sekrete me kancerin e lëkurës, bëjnë të ditur tablloidet britanike.

The Sun thotë se krijuesi i hitit “Thriller” 50-vjeçar, së fundi është diagnostikuar me kancer pasi mjekët vërejtën shenja të kancerit në qafën e tij dhe qeliza para-kanceroze në fytyrë.

“Testi i Michael tregoi shenja të kancerit të lëkurës në trupin e tij dhe qeliza që mund të shndërrohen në kancer lëkure në fytyrë. Ai në fillim ishte shumë i shqetësuar, por është siguruar nga mjekët se ata mund ta mjekojnë këtë dhe ai të shërohet”, ka thënë burimi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi