Valdano: Nuk ka paqe me Barcelonën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

25062009

Mesazh 

Valdano: Nuk ka paqe me Barcelonën
Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, i ka dhënë fund paqes me Barcelonën, duke thënë se nëse Mbretërit dëshirojnë ndonjë lojtar të katalunasve atëherë do të kërkojnë shërbimet e tij, dhe e njëjta gjë vlen edhe për Atletico Madridin.

Gjatë kohës sa ishte Ramon Calderon president i Los Blancos, ekzistonte një pakt xhentëlmenësh sipas të cilit, asnjëra nga dy skuadrat nuk do të kërkonin lojtar nga njëra-tjetra, mirëpo tani gjërat kanë ndryshuar.

“Nëse ekziston mundësia, pse jo? Kjo fazë kalimtare është duke u zhvilluar në nivel të lartë, prandaj edhe Atletico de Madridi dhe Barcelona po i përforcojnë skuadrat e tyre”, citohet Valdano nga “Sport”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi