Kërkohet përsëritja e obduksionit të Jackson

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Kërkohet përsëritja e obduksionit të Jackson


Familjarët e ikonës së muzikës pop Michael Jackson kërkojnë që t’i bëhet një obduksion tjetër yllit të muzikës, i cili ndërroi jetë të enjten në moshë 50-vjeçare.

Kërkesa për përsëritjen e obduksionit është bërë për të kuptuar rolin e kardiologut Dr. Conrad Murray, para vdekjes së Jackson.

Mbreti i muzikës pop për një periudhë të gjatë kohore ka përdorur barna për qetësim dhe barna kundër dhimbjes, prandaj dyshohet se pikërisht terapia e tij ishte shkaku i vdekjes së këngëtarit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi