Baptista: Do ta shihni bishën e vërtetë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Baptista: Do ta shihni bishën e vërtetë


Sulmuesi i Romës, Julio Baptista, nuk arriti ta dëshmojë veten sezonin e kaluar, mirëpo ai thotë se në sezonin e ri do të jetë ndryshe.
“Asnjëherë nuk kam, menduar të largohem (nga Roma). Në kontratën time me Romën kam edhe tre vite dhe unë dëshiroj ta respektoj atë”.

“Vitin e ardhshëm do të jetë Kampionati Botëror dhe është shumë me rëndësi për mua që të kaloj një sezon të mirë. Jam përshtatur në Romë dhe kjo skuadër mund të ma jep mundësinë që të paraqitem mirë edhe në Kampionatin Botëror”, ka thënë ‘Bisha’ për “Corriere dello Sport”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi