Adela vazhdon të shijojë jetën

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Adela vazhdon të shijojë jetën

U desh të merrte pjesë në "Big Brother" dhe të njihej me një djalë si Bjordi, për të ndryshuar shumëçka në jetën e saj.

Adela tashmë jeton në Tiranë, nuk punon më mësuese fshati dhe arriti të ndahej përfundimisht nga ish i fejuari.

Por mbi të gjitha fitoi një dashuri me Bjordin, e cila mund të quhet me plot gojën një terapi për jetën e saj.

Tani Adela duket se ka para saj vetëm shanse të mira për jetën, në punë dhe atë personale.

Mbasi udhëtuan mjaft për arsye të mitingjeve por edhe thjesht për qejf, ata vendosën të bëjnë një udhëtim më të gjatë, kësaj here në Itali, atje ku i dashuri i saj ka kaluar gati 20 vite jetë.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi