Aniston zemërgjerë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Aniston zemërgjerë

Jennifer Aniston është kujdesur që t’ia zbukurojë ditën ekipit të filmit 'The Bounty" në Ditën e Pavarësisë së SHBA (4 korrik) duke u dhënë ditë të lirë dhe duke ua paguar një ditë më shumë.

Aktorja vendosi që t’i lirojë punëtorët një ditë më përpara me qëllim që ata të përgatiteshin për festën e madhe, ndërsa pagat dhe shpenzimet për atë ditë i mori përsipër vetë.

“Sa njerëz në botë do të paguanin një ekip të tërë të filmit për të pasur një ditë të lirë...? Po flasim për shumë para”, ka thënë njëri nga anëtarët e ekipit për People.com.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi