Drogba dhe Ibra mund të ndërrojnë vendet

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Drogba dhe Ibra mund të ndërrojnë vendet


Interi është i gatshëm ta shqyrtojë mega-ofertën që do ta bëjë Chelsea për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic, mirëpo zikaltrit dëshirojnë që Didier Drogba të jetë pjesë e marrëveshjes.
Të dielën u njoftua se Blutë dëshirojnë të ofrojnë 70 milionë euro për të fituar shërbimet e sulmuesit boshnjak me pasaportë suedeze, ku do të përfshihen edhe dy shënjestrat e Interit, Ricardo Carvalho dhe Deco.

Mirëpo, Nerazzurët e dëshirojnë sulmuesin nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba, si pjesë e marrëveshjes për ta lejuar largimin e Ibracadabras.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi