Tevez: Do të fitoj shumë tituj me Cityn

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Tevez: Do të fitoj shumë tituj me Cityn


Përforcimi i ri i Manchester Cityt, Carlos Tevez, është i bindur se ai do të vazhdojë të fitojë tituj edhe klubin e tij të ri.
“Menaxheri dhe pronarët janë shumë ambiciozë, këtë e pata të qartë që në takimin e parë me ta. Ky është një rast që të përfshihen nga fillimi, kam mundësinë t’i ndihmoj ekipit në ndërtimin e kësaj përvoje të veçantë”, ka thënë Tevez.

“Shpresoj se do të fitoj shumë trofe me Cityn. Ka një ndjenjë ngazëllimi në klub. Shikojeni kualitetin e lojtarëve të cilët kanë arritur dhe atyre për të cilët flitet se do të arrijnë”.

“Kjo është një aventurë e re për mua dhe dua t’i falënderoj njerëzit që ma mundësuan këtë”, ka shtuar argjentinasi mes tjerash.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi