Imbruglia ka vetëm fanse femra

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Imbruglia ka vetëm fanse femra


Natalie Imbruglia është e zhgënjyer me vëmendjen e pakët të meshkujve që pranon, që kur është ndarë nga burri i saj Daniel Johns.

Edhe pse është e zhgënjyer me fansat e pakët meshkuj, ajo thotë se nuk i pëlqejnë dhuratat e pakëndshme që i hedhin fanset në skenë.

“Kam marrë disa brekë që më janë hedhur në skenë gjatë Festivalit V, edhe pse kjo disi nuk funksionon për mua. Në të vërtetë ishte diçka shumë ndotëse”, ka thënë këngëtarja.

“Vërtet nuk kam meshkuj që ndjekin koncertet e mia dhe më presim mua kur dal në skenë. Mendoj se janë femrat ata që ndjekin dhe bëjnë gjëra të tilla, dhe nuk e di se pse. Ndoshta meshkujt janë më ‘cool’”, ka shtuar Imruglia.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi