Depp - shpëtues i jetëve

Shko poshtë

28092009

Mesazh 

Depp - shpëtues i jetëve

Courtney Love, e cila ka një tregim të gjatë të abuzimit me pije dhe droga, ka thënë se Johnny Depp një herë ia kishte shpëtuar jetën asaj duke i dhënë ndihmë të parë.

Aktori i “Pirates of the Caribbean” është dashur t’i japë këngëtares së hitit “Hole” një ‘puthje’, për ta rikthyer në jetë me anë të frymëmarrjes artificiale.

“Askush nuk më ka huazuar para. Në fakt kam qenë afër vdekjes disa herë. Johnny Depp më ka dhënë ndihmë të parë një herë”, ka thënë rokerja.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi