Terry: Anglisë ende i duhet Beckhami

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Terry: Anglisë ende i duhet Beckhami


Kapiteni i Anglisë, John Terry, thotë se se David Beckham mund të luajë rol shumë të rëndësishëm për Tre Luanët në Kampionatin Botëror, Afrika e Jugut 2010.

“Ai ka një rol shumë të rëndësishëm për skuadrën. Ai gjithnjë më ka bërë të ndjehem i mirëseardhur dhe vazhdon ta bëjë këtë me të gjithë”.

“Paraqitjet e tija, qofshin me LA Galaxy ose Milanin, kanë qenë të jashtëzakonshme dhe ai ka qenë po ashtu i mirë edhe për Anglinë”.

“Ai stërvitet maksimalisht dhe është një shembull i mirë për të gjithë në skuadër”, ka thënë mbrojtësi i Chelseat për “This Is London”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi