Pato: Dua të fitoj gjithçka me Milanin

Shko poshtë

07112009

Mesazh 

Pato: Dua të fitoj gjithçka me Milanin

Pas një fillimi zhgënjyes të sezonit, Milani dalëngadalë po kthehet në formë, ndërsa sulmuesi Alexandre Pato është i kënaqur me këtë përparim duke shprehur dëshirën e tij për të fituar trofe me Rossonerët.

“Dëshiroj ta fitoj Kampionatin (italian) dhe Ligën e Kampionëve, të luaj mirë te Milani dhe të jap më të mirën nga vetja. Jam shumë i lumtur këtu”.

“Po luaj mirë si anësor i djathtë dhe po e bëj punën time, për trajnerin dhe për të gjithë bashkëlojtarët e mi”, ka thënë Pato për Sky.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi