Kerkim verbal ne google prej iphone-it

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Kerkim verbal ne google prej iphone-it
Nje mjet i ri nga Google e ben te mundshem qe te bejsh nje kerkim ne websitein e google-it vetem duke thene verbalisht ate qe e kerkon. Edhe pse Google tash shpejt shpalli nje celular i cili pritet qe te jete konkurrenti kryesor te iPhone-it e quajtur “G1″, ata e kane prodhuar kete program per iPhone-in. Ky aplikacion eshte falas per ta perdor dhe pritej te vendoset ne “App Store” kete vikend por eshte vonuar per shkaqe te paditur, por me siguri do jete gati keto dite.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi