Hakerat kane sulmuar kompjuterat e Obames dhe McCain

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Hakerat kane sulmuar kompjuterat e Obames dhe McCain
Te gjithe e ndoqem zgjedhjen e kryetarit te superfuqise boterore.Ndersa Obama dhe oponenti i tij kane qene te zene me fushaten zgjedhore dikush ka spiunuar ne kompjuterat e McCain dhe Obames.Sipas FBI-se hakerat duhet te jene ose kinez ose rus.Ka pasur supozime se spiunet mund te jene te dy kandidateve, megjithate me pas ky opsion eshte mohuar dhe mendohet se hakerat kane qene te interesuar per politiken dhe qellimet e kryetarit te ardhshem te ShBA-ve.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi