Bosworth sërish e vetme

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

15032009

Mesazh 

Bosworth sërish e vetme


Aktorja e Hollywoodit, Kate Bosworth, raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj, muzicienti James Rousseau.Ylli i filmit “Superman Returns”, filloi lidhjen me Rousseau pasi ata u takuan në një ndejë të modës në shtatorin e vitit 2006.

Dyshja nuk janë parë së bashku në publik disa muaj dhe së fundi raportohet se Bosworth i ka dhënë fund kësaj lidhje.

“Kate e ka hequr qafe James një muaj më parë, pas një fjalosje rreth
orarit të tyre të punës. Ajo ka insistuar që të qëndrojë në Los Angeles
për të vazhduar karrierën, por ai ka dashur Anglinë dhe nuk ka dashur
të zhvendoset në Amerikë”, ka thënë një mike e afërt me Bosworth
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi