Shpëtimi i bretkosës i kushton me punë

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Shpëtimi i bretkosës i kushton me punë

Një shofere autobusi është larguar nga puna, pasi që e ka
ndalur autobusin për ta shpëtuar një bretkosë, e cila kishte dalë në
rrugë.
46-vjeçarja Christina Pommerel kishte punuar 13 vite
për kompaninë gjermane RBO në Regensburg, para se të shkarkohej nga
puna e saj, prej të cilës fitonte 1500 euro në muaj.

“Ishte në mes të rrugës, prandaj e ndala autobusin, e vendosa bretkosën
në një kuti, e largova nga rruga dhe e lëshova të shkonte”.

“Pastaj hipa në autobus dhe e vazhdova udhëtimin. Unë kisha harruar për këtë gjë derisa menaxhmenti ma përmendi”.

“Njëri nga pasagjerët i është ankuar menxhmentit. Ata më thanë se është
dashur ta shkel bretkosën dhe jo të ndalem. Kur u thash se nuk mund ta
bëja këtë gjë, ata më larguan”, ka treguar Christina.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi